Bijbelverhalen in het café

Bijbelverhalen in het café

                                                                       

De Bijbel is één van de meest gelezen boeken op de wereld. Ze heeft onze cultuur, kunst en literatuur diepgaand beïnvloed.

Wil je dit boek zelf eens lezen en ontdekken hoe deze verhalen ons ook vandaag kunnen inspireren, verrassen of confronteren? Schuif aan in het café en lees samen met anderen elke maand een Bijbelverhaal. Wees gerust: je hoeft niet gelovig te zijn (of te worden) om mee te doen.

Hoe ziet een avond eruit?

Door de tekst ‘slow’ te lezen geven we allereerst aandacht aan wat er nu precies staat. Vervolgens staan we stil bij waar het verhaal ons raakt en wat dit in onze context zou kunnen betekenen. Er doen mensen met een verschillende religieuze of niet-religieuze achtergrond mee. We sluiten de avond af met een borrel.

 

Praktische informatie

          Data: 11/9 – 9/10 – 13/11 – 11/12 (elke 2e zondagavond v/d maand)

          Tijd: 20.00 – 21.30 uur

          Lokatie: Wijnbar Paulus, Ceintuurbaan 348, Amsterdam-Zuid

          Leeftijd: 25 t/m 45 jaar

          Meer info: www.zininzuid.nl

Met buurtdominee Marleen Kemink & dominee Niek Scholten

Welkom op zondag

U bent welkom bij onze diensten, klik hier

Dopen,trouwen,rouwen

Neem contact op met onze wijkpredikant ds. N. G. Scholten, 020 6641277

Willem de Zwijgerkerk

Olympiaweg 14, Amsterdam 1076 VX, Tel. 020 662 27 00, info@willemdezwijgerkerk.nl